Deneyimsel Eğitimler

Dijital Dönüşüm & Endüstri 4.0 konularında farkındalığınızı ve yetkinliğinizi artıracak uygulamalı eğitimlerdir.

Pilot Projeler

Fabrikanızda belirlenene pilot bir alanda dijital dönüşüme başlayalım.

Olgunluk Değerlendirme

İşletmenizin dijital olgunluk seviyesini 5 farklı başlıkta değerlendirelim ve yol haritanızı oluşturalım.

Dijital Dönüşüm Deneyimsel Eğitimler

ASO Model Fabrika olarak Endüstri 4.0 ve Dijital Dönüşüm konularında katılımcılarımıza 15+ konuda dijital dönüşüm deneyimsel eğitimleri veriyoruz. Bu eğitimlerde standart ajandamız olduğu gibi firmaların ihtiyaçlarına göre özel eğitimler de ayarlayabiliyoruz.
image

Dijital Dönüşüm Atölyesi Kullanım Senaryolarımız

Burada üretim hattımızdaki dijital dönüşüm örnekleri gösterilmiştir. Bu örnekler eğitim konularımız değildir. Eğitim konularımız hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

image

Dijital Dönüşüm Olgunluk Değerlendirme ve Yol Haritası Oluşturma

Model Fabrika olarak DDX aracını kullanarak işletmelerimizin 5 farklı başlıkta olgunluklarını değerlendiriyoruz. Daha sonrasında 5 yıllık yol haritalarını oluşturarak, dijital dönüşüme nasıl devam etmeleri gerektiğini detaylarıyla sunuyoruz.

Süreçleri

DDX 3 Aşamadan oluşan bir süreçtir.
Olgunluk Değerlendirme
Bir gün süren fabrika ziyareti yapılır. Bu ziyarette araçtaki sorulara cevap bulunur. Daha sonrasında 5 farklı başlıkta (Organizasyonel Yapı, Müşteri Yönetimi, Ürün Geliştirme, Tedarik Zinciri Yönetimi, Üretim Yönetimi) konularında puanlar çıkarılır.
Yol Haritası Oluşturma
İşletmenin mevcut durumu ve hedefleri göz önünde bulundurularak işletmeye özgü yol haritası oluşturulur.
Rapor
Görüşmeler sonucunda elde edilen veriler ile oluşan rapor DDX platformuna yüklenir. Daha sonrasında oluşan rapor firmaya iletilir ve süreç tamamlanır.
image

Pilot Alan Projeleri

Dijital dönüşüm pilot projeleri ile sizin fabrikanızda pilot bir alanda dijitalleşme sağlayabiliriz. Bu kapsamda ihtiyaca göre kendi yeteneklerimizle veya dijital dönüşüm çözüm ortaklarımızla beraber projeler yapabiliriz.